
Tijdens de Nieuwjaarsreceptie, afgelopen zondag, zijn 10 jubilarissen in het zonnetje gezet.
Twee daarvan vierden hun 60-jarig lidmaatschap. Te weten Gert Toonen, al geruime tijd Lid van Verdienste van FC Bergh en Anna Peters-Polman, geroemd vanwege haar grote verdiensten voor de Stokkumse sportcentrale.
Omdat hij zich al jaren op allerlei manieren inzet voor FC Bergh, werd Toon Bod verkozen als vrijwilliger van het jaar. Getuige het grote applaus dat hem ten deel viel, kon de aanwezigen zich helemaal vinden in dit besluit.
De Nieuwjaarsreceptie werd dit jaar voor het eerst voorafgegaan door de Foute Muziekbingo. Met dank aan de presentatoren Sjefke (David Berendsen) en Stefke (Daniel Schmitz) werd het een zeer geslaagd evenement aan het begin van een al even zo geslaagde middag.
Op de foto de jubilarissen en helemaal links Toon Bod (vrijwilliger van het jaar). Daarnaast Gert Toonen en op de voorgrond Anna Peters-Polman (beiden 60 jaar lid).
(Foto: Marlous Velthausz)e leden van spaarkas Matty,
Als eerste willen we een ieder een gelukkig en gezond 2024 toewensen!
Hierbij nog even wat informatie over het sparen:
De carnaval staat weer voor de deur. Men kan voor dit spaarjaar nog doorsparen tot zondag 4 februari.
Het uitbetalen van het spaargeld is op vrijdag 9 februari vanaf 20:30.
Met vriendelijke groet,
Het Bestuur.